A magyar energiapiacon úttörőnek számító, Vanadium Redox Flow technológián alapuló hibrid erőmű naperőművi egységét avatták fel, egyúttal lerakták a hozzá kapcsolódó villamosenergia-tároló alapkövét is a Vas vármegyei Söptén péntek délelőtt.