A BYD betörne az amerikai autópiacra, de útjában állnak a vámok. Most perrel készül feltörni a frontajtót.
Hónapok óta tartó kereskedelmi feszültségek és a politikai irányváltások után az Európai Unió most egy látványos fordulaton gondolkodik az elektromos autókkal kapcsolatos politikájában.
Az amerikai elnök által indított vámháború miatti káosz hatásait még megjósolni sem tudjuk. De a rendelkezésből leszűrhető, hogy kik járnak rosszul. Tényleg az öreg kontinens gyártóit pécézték ki?