Vállalatok
Felvásárolja a MOL-csoport a szlovén OMV töltőállomásokat
NRGreport | 2021.06.08.
Pethő Zsolt

A MOL-csoport Downstream Kereskedelem és Optimalizálás ügyvezető igazgatója. 2018 júliusától az INA igazgatósági tagja.

Mi lesz a hatalmas fúrótornyok sorsa leállásuk után?

Több mint 12 000 működő tengeri olaj- és gázipari platform található világszerte, amiket egyszercsak leállítanak, amikor már nem képesek nyereségesen termelni A nagy kérdés az, hogy mi történik utána ezekkel a hatalmas szerkezetekkel?

NRGreport | 2021.03.03.
Értelmetlen lenne, ha a horvát kormány most akarná visszavásárolnia az INA-t

Az INA elmúlt 20 éves jó vagy rossz eredményeiért éppúgy felelős a horvát kormány is, írja a Vecernji list. A horvát lap hosszasan elemzi, hogy kinek és miért állhat pont most érdekében visszavásárolni a MOL részesedését, és hogy az egésznek egyáltalán mi az értelme vagy realitása.

NRGreport | 2021.02.14.
Horváth Ferenc

Az INA Igazgatóságának tagja.

Fasimon Sándor marad az INA igazgatóságának elnöke

2021.január 29-én tartották az INA Felügyelő Bizottságának ülését, amelyen a társaság új igazgatósági tagokat is választott – írta meg a horvát hírügynökség.

NRGreport | 2021.01.31.
Működött a tengeralattjárós ötlet: sérülten, de megtalálta szem előtt vesztett fúrótornyát az INA az Adria fenekén

A horvát olajvállalat december 5-én elvesztette Ivana D nevű platformjával a kommunikációt, így a tengeri fúrótorony pozíciója napokig ismeretlen volt. A némileg javuló időjárási viszonyok a hét második felében végül lehetővé tették, hogy egy speciális távirányítású tengeralattjáró megközelítse és megvizsgálja, mi történhetett.

NRGreport | 2020.12.15.
Geszti László

A Norm Benzinkút Kft. ügyvezető igazgatója, felügyelő bizottsági tag.

Továbbra sincs kommunikációs kapcsolat az „eltűnt” INA platformmal

A horvát olajvállalat, az INA továbbra is keresi az Ivana D nevű gázkitermelő platformot az Adriai-tengeren, amelynek pontos tartózkodási helye szombat óta ismeretlen. A társaság a független balkán hírügynökségnek, az IBNA-nak elmondta, hogy nem arról van szó, hogy a platform eltűnt, hanem megszakadt a kommunikációs kapcsolat. 

NRGreport | 2020.12.08.
Megérkezett az LNG szállítmány a krki terminálra

Szeptemberben indult el Kínából az az LNG szállítmány, amely most befutott Rijekába. Indul a tesztelés, és majd év elején élesedhet az üzem. A MET és az MVM is komoly lekötéseket vállalt nemrég.

NRGreport | 2020.10.15.
Iratkozz fel hírlevelünkre!
©2026 NRGREPORT, Minden jog fenntartva.