Felrobbantotta a Transandino kőolajvezetéket a kolumbiai Nemzeti Felszabadítási Hadsereg (ELN)– írja az Oilprice, a kolumbiai hadsereg és Ecopetrol közleményére hivatkozva. A tűzszünet befejezése után az ELN újból megkezdte az olajbányászati vállalatok infrastruktúrája elleni támadásokat. A 306 kilométeres csővezetéket Narino tartományban robbantották fel. Az ELN harcosai idén már megtámadtak két rendőrtisztet és megöltek egy katonát. A […]